Pasja
Jesteśmy żywym przykładem, w którym pasja stała się pracą.
Mamy kilkunastoletnie doświadczenie na rynku materiałów termoizolacji i hydroizolacji w budownictwie. I setki kompleksowo obsłużonych dachów z naszym udziałem!
Prowadzimy dwa sklepy: https://styro-market.pl/ - sklep z termoizolacjami i hurtowniapapy.pl - sklep z hydroizolacjami dachowymi.

Wiedza
Doskonale znamy się na procesie produkcji styropianu oraz pap termozgrzewalnych, parametrach technicznych oraz prawidłowym zastosowaniu każdego z produktów.
Przeszkoliliśmy kilkuset dekarzy w centrum szkoleniowym w Międzyrzeczu (Swisspor Polska Sp. z o.o.)

Doświadczenie
Wieloletnia praktyka pozwala nam skutecznie doradzać i zaproponować rozwiązania, które będą funkcjonalne, trwałe i zgodne z wszelkimi wymaganiami ogniowymi NRO-BroofT1, klasyfikacje REI.
Projektujemy schemat ułożenia klinów styropianowych na dachy i tarasy. Dzięki czemu wycenę otrzymasz w ekspresowym tempie.

Relacje z dostawcami
Długoletnia znajomość z naszymi dostawcami, przekłada się niewątpliwie na wysoką jakość naszych usług. Tym samym Nasi klienci mogą z tego czerpać garściami.
Komunikacja z działami logistycznymi poszczególnych fabryk, powoduje, że cały proces od zamówienia do dostawy jest prosty i bezstresowy.
Jesteśmy także Certyfikowanym Punktem sprzedaży Swisspor Polska Sp. z o.o.

Przykładowe inwestycje w których braliśmy czynnie udział znajdziecie w zakładce Realizacje.